E-Ticaret

Sınırsız Ürün ve Kategori Ekleyin

Kategori ve ürün ekleme sınırlarına asla takılmazsınız. Sınırsız ürün ve kategori yapısı ile sanal mağazanıza herhangi bir alan sınırı olmadan dilediğiniz kadar ürün ekleyin, aynı ürünleri birden fazla kategoride yayınlayın. Benzer ürünler için ürün kopyalayın ve düzenleyin, zaman kazanın.

Mobil E-Ticaret Sitesi

Geçtiğimiz yılda müşterilerimizin e-ticaret sitelerine mobil cihazlardan giriş oranı tam %75. Ayrıca arama motorları (Google, Yandex, Yahoo vb.) sıralama algoritmalarını, daima modern teknolojilere uyumlu, yeni nesil tasarlanan web sitelerine göre güncellemektedir. Tüm platformlara (iOS, Android, Windows Phone) tam uyumlu mobil e-ticaret sitenizi kullanın, asla geride kalmayın.

Tüm Bankaların Sanal POS Entegrasyonları

Bankaların Sanal POS’larını toplu olarak bünyelerinde barındıran ödeme şirketleri ile sanal mağazanızı entegre çalıştırarak. Müşterilerinize Tüm kredi kartları için tek çekim veya taksitli alışveriş imkanı sağlayın.

Uygun Fiyatlar | Kolay Yönetim

Artık yüksek maliyetlere son veriyoruz. Sizde Artık Uygun fiyata gelişmiş bir e-ticaretsistemine sahip olun. Üstelik tüm güncellemeler ücretsiz. E-ticaret siteniz çok hızlı çalışır ve müşterileriniz için iyi bir deneyim fırsatı sunar. Kullanıcı dostu arayüzüyle hızlı ve kolay bir yönetim olanağı sağlıyoruz.

Artık İnternetten Para Kazanmanızın Zamanı Geldi!

Yıllardır bir çok firmanın E-ticaret sitesini yaptık. Bu firmaların profesyonelliğini pekiştiren, müşterileriyle yakından iletişimini geliştiren, online satış ve pazarlama ile iş hacmini arttıran e-ticaret paketimizi siz de kesinlikle kullanmalısınız.

Teklif Almak İster Misiniz?

Hemen aşağıdaki formu doldurun, detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!

""
1
Adınız ve/ya Firma Ünvanınız
Telefon Numaranız
Mesajınız (Kısaca İhtiyacınız Hakkında Bilgi Veriniz).
0 /
Previous
Next