Müşteri Yorumlarımız

Çalışmaya başlamadan önce tereddütlerim vardı ama kesinlikle çok çok memnun kaldım, hem sonuçtan hem de müşteri ilişkilerinden. Özelikle Firma çalışanlarına ilgi ve sabırlarından dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Hilini Teknoloji Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Hilini Teknoloji Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Firmamız FDS Group Mobilya internet sitesi için Dry Tea Media ile çalıştık. Fiyatlandırma ve bilgilendirme aşamasında geri dönüşleri oldukça hızlı oldu. Verdikleri teslim tarihinde internet sitemiz hazırdı. Teslimden sonra teknik destek de ihtiyaç duyduğumuz her an verildi.

FDS Group Mobilya

FDS Group Mobilya

Web sayfası yapım süreçlerin oldukça sıkıntılı olduğunu iyi bilen bir kişi olarak Dry Tea Media Web tasarımın hızlı ve doğru çözümler sunduğunu belirtmek isterim. Her türlü talep , soru ve sorunumuza anında destek sağladı.

Profesyonel ve mükemmeller. Kaliteli ve özgün çalışmaları için Dry Tea Media Web Tasarım ve E-Ticaret sistemleri firmasına tüm çalışanlarına teşekkür eder başarılar dilerim.

Ekvatorled Solar Aydınlatma

Profesyonel bir ekip, gayet hızlı ve ilgililer tam olarak bize uygun projeyi hazırlayıp 2 gün gibi bir kısa sürede teslim ettiler ellerine sağlık.

Mavi Sauna

Mavi Sauna

Profesyonel bir anlayışta olan, iyi iletişim kuran ve hızlı çözümleme yapan bir firma. Başarılarının devamını diliyorum.

Astrolog Burak Üstün

Astrolog Burak Üstün

Firma olarak kendileriyle bu sene çalışmaya başladık,gerçekten tam anlamıyla ve tüm konularda çok hızlı ve samimi bir şekilde yardımcı olmuşlardır,aynı zaman da uygun fiyat ve ve kaliteli bir web sitesiyle tüm dünyaya açılan kapımız olmuştur dry tea media kendilerine sonsuz teşekkür ederiz.

Onur İnşaat Ltd. Şti.

SABA VİNÇ İŞ MAK LTD ŞTİ Olarak, aldığımız web tasarım site hizmeti , istediğimiz her zaman size ulaşabilmek anında çözüm sizinle çalışmanın keyfini bize yaşatıyor. İnşaallah başarılarınızın devamını diliyoruz. Daima sizinle

Saba Vinç Ltd. Şti.

Gerek beklentimin karşılanması, gerekse beni yönlendirmeniz benim için önemliydi. Sonunda istediğim gibi bir site sahibi oldum. İlginize teşekkür ediyorum. İşleriniz açık olsun inşallah. yeni projelerde de görüşmek dileğiyle.

Park Hizmetleri

Park Hizmetleri

İlk günden buyana konuştuğumuz gibi istediklerim doğrultusunda bir site yaptınız sizin kattıklarınızla harika bir çalışma çıkmış ilginiz alakanız çalışmalarınız için size çok teşekkür ederim. Çok başarılı ve profesyonel bir firma. Hızlı ve kaliteli sonuçlar aldık.

Demirci Kardeşler Hurda Ltd. Şti.

Demirci Kardeşler Hurda Ltd. Şti.

Çok başarılı ve profesyonel bir firma. Hızlı ve kaliteli sonuçlar aldık.

Fizikom Rehabilitasyon Merkezi A.Ş.

Fizikom Rehabilitasyon Merkezi A.Ş.

Web sayfası konusunda kurumsal bir firma olması ve yapmış olduğu isi bilinçli bir şekilde zamanında teslim etmesi ve işinde uzman bir kadronun bulunması gercekten kaydadeger. bizlere her konuda yardımcı oldukları icin tesekkur ediyorum

İş Bitir Hurda

İş Bitir Hurda